O firmie

Firma ELTO działa na rynku w branży elektroenergetycznej od 1994 roku. Od początku istnienia spółka ELTO prowadzi działalność w zakresie projektowania oraz robót budowlano montażowych w branży elektroenergetycznej, doradztwa technicznego i audytu energetycznego dla potrzeb energetyki, przemysłu i budownictwa mieszkaniowego. Jako firma z ponad 25 letnim stażem, posiadamy ogromne doświadczenie w działalności na rynku krajowym.
Naszym celem jest zdobycie uznania i zaufania naszych klientów oraz w perspektywie długoterminowa współpraca. W związku z tym do każdej inwestycji podchodzimy w sposób profesjonalny i kreatywny. Proponujemy rozwiązania zgodne z najnowszymi trendami obowiązującymi w branży, służące obniżeniu kosztów inwestycji oraz późniejszej eksploatacji. Pomagamy w realizacji przedsięwzięć energooszczędnych, prowadzimy działania służące ochronie środowiska.
Aby utrzymywać najwyższą jakość usług w poszukiwaniu nowych rozwiązań i kierunków rozwojowych współpracujemy z firmami z kraju i zagranicy.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.